| Brend | |
|---|---|
| Rəng | |
| Sensor | Ətrafın işıqlandırılması üçün cihaz, Sürətləndirmə cihazı, Barometr, Touch ID, Üçoxlu giroskop |
| Seriya və nəsil | iPad mini 6 |
| Qoşulma imkanları | Wi-fi |
| Xüsusiyyətlər | Smart Keyboard ilə uyğunluq, Apple Pay, FaceTime Video, FaceTime Audio, 16-core Neural Engine, 6-core CPU, 5-core graphics |
| GPS | iBeacon, Rəqəmsal kompass, Wi-Fi |
| Mərkəzi prosessor | Apple A15 Bionic |
| Prosessorun nüvə sayı | 6 |
| Zəmanət | 12 ay |
| Brend | |
|---|---|
| Rəng | |
| Sensor | Ətrafın işıqlandırılması üçün cihaz, Sürətləndirmə cihazı, Barometr, Touch ID, Üçoxlu giroskop |
| Seriya və nəsil | iPad mini 6 |
| Qoşulma imkanları | Wi-fi |
| Xüsusiyyətlər | Smart Keyboard ilə uyğunluq, Apple Pay, FaceTime Video, FaceTime Audio, 16-core Neural Engine, 6-core CPU, 5-core graphics |
| GPS | iBeacon, Rəqəmsal kompass, Wi-Fi |
| Mərkəzi prosessor | Apple A15 Bionic |
| Prosessorun nüvə sayı | 6 |
| Zəmanət | 12 ay |
69 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Fly |
| Modeli | F196 |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Batareya | mAh Li-Ion 600 |
| Ekran | 1.77,160×128. |
589 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Samsung |
| Modeli | Galaxy A12 |
| Yaddaş (Operativ/Daxili) | 3/32 GB/4/64 GB |
| Əməliyyat sistemi | Android 11, One UI 3.1 |
| Əsas kamera | 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP |
123 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Nokia |
| Modeli | 5310 |
| Batareya | 1200 mAh |
| Sim Kart | 2 |
| Əsas kamera | VGA |
1999 m
52 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Itel |
| Modeli | it4510 |
| Yaddaş | 32 MB |
| SIM-kart sayı | 2 |
| Əsas kamera | 0.8 Mp |
249 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Samsung |
| Modeli | Galaxy A12 |
| Yaddaş (Operativ/Daxili) | 3/32 GB/4/64 GB |
| Əməliyyat sistemi | Android 11, One UI 3.1 |
| Əsas kamera | 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP |
299 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Samsung |
| Modeli | Galaxy A12 |
| Yaddaş (Operativ/Daxili) | 3/32 GB |
| Əməliyyat sistemi | Adroid 10 |
| Əsas kamera | 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP |
2579 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Apple |
| Məhsulun növü | Planşet |
| Seriya/ nəsil | iPad Pro 12.9 M1 2021 |
| Yaddaş | 256 GB |
| Ekran | 12.9 |
399 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Xiaomi |
| Modeli | Redmi 10 |
| Yaddaş (Operativ/Daxili) | 4/64 GB
4/128 GB |
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Əsas kamera | 48 mpx + 8 mpx + 2 mpx + 2 mpx |
1599 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Apple |
| Məhsulun növü | Planşet |
| Seriya/ nəsil | İpad Mini 6 |
| Yaddaş | 64 GB |
| Ekran | 8.3″ |
829 m
Texniki xüsusiyyətlər:
749 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Apple |
| Məhsulun növü | Planşet |
| Seriya/ nəsil | iPad Pro 12.9 M1 2021 |
| Yaddaş | 256 GB |
| Ekran | 12.9 |














