| Brend | |
|---|---|
| Rəng | |
| Model | Watch 8 45mm |
| Ekranın imkanları | 1.9 |
| Ekranın ölçüsü | 484 x 396 |
| Əməliyyat sistemi | İOS 16 |
| Prosessor tipi (Chipset): | Apple S8 |
| Operativ yaddaş | 32 GB |
| Bluetooth | Var, 5.0 |
| Çəki | 5.0 qram |
289 m
59 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | BASEUS – S10 |
| Həcmi | 10000 mAh |
| USB port | 1 |
| Enerjinin qəbulu üçün giriş | USB |
| Enerjinin verilməsi üçün çıxış | 5V / 2.4 A 9V / 2.0 A 12V |
59 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | BASEUS – S10 |
| Həcmi | 10000 mAh |
| USB port | 1 |
| Enerjinin qəbulu üçün giriş | USB |
| Enerjinin verilməsi üçün çıxış | 5V / 2.4 A 9V / 2.0 A 12V |
699 m
…
15 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Apple |
| Növ | – |
| Giriş | – |
| Çıxış | – |
89 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | BASEUS -Adaman 30000 C |
| Həcmi | 30000 mAh |
| USB port | 3 |
| Enerjinin qəbulu üçün giriş | USB |
| Enerjinin verilməsi üçün çıxış | 5V |
15 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Apple |
| Növ | – |
| Giriş | – |
| Çıxış | – |
69 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | BASEUS – BS-20KP201 |
| Həcmi | 20000 mAh |
| USB port | 2 |
| Enerjinin qəbulu üçün giriş | USB |
| Enerjinin verilməsi üçün çıxış | 5-9V 2A / 12V 1.5A |
29 m


















