| Brend | |
|---|---|
| Rəng | |
| Növü | Simsiz |
| Diapazonun tezliyi | |
| İşləmə müddəti | 15 saat |
| Bluetooth | Var |
| Brend | |
|---|---|
| Rəng | |
| Növü | Simsiz |
| Diapazonun tezliyi | |
| İşləmə müddəti | 15 saat |
| Bluetooth | Var |
55 m
…
89 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | BASEUS -Adaman 30000 C |
| Həcmi | 30000 mAh |
| USB port | 3 |
| Enerjinin qəbulu üçün giriş | USB |
| Enerjinin verilməsi üçün çıxış | 5V |
209 m
79 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Baseus |
| Növ | USB |
| Giriş | 65 W |
| Çıxış | – |
99 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı | Apple | |
| Modeli | Pencil 2 G | |
| Uyğun cihazlar | İPad | |
| İterfeyslər | Naqilsiz | |
| Əmələgəlmə |
|
449 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | Apple Airpods Generation 2 |
| Bluetooth | v5.0 |
| Enerji yığma müddəti | 1-1,5 dəq |
| İşləmə müddəti | 5 saat |
| Bluetooth məsafəsi | 10m |
35 m
…
25 m
Texniki xüsusiyyətlər:
| İstehsalçı və Modeli | Wireless Sports Earphone STN-760 |
| Bluetooth | 4.2 |
| Enerji yığma müddəti | 1-1,5 saat |
| İşləmə müddəti | 4 saat |
| Bluetooth məsafəsi | 10m |
19 m
…
289 m

















